Saada sõbrale annetuskaart!

Osta annetuskaart!

Annetuskaart on kahekordne kingitus, millega saab korraga rõõmustada nii kaardisaajat kui ühte Eestimaa ohustatud liiki. Musta-toonekure, alpi-tumekoi ja niidurüdi kaardid on saadaval mitmes erinevas vääringus ning neid saab osta:  
Eestimaa Looduse Fondi kontorist, Lai 29, Tartu või Eestimaa Looduse Fondi kodulehelt.


Viis põhjust, miks saata tervitused annetuskaardil peidavad end siin.

Kuidas annetuskaardid valmisid?

Kaartide valmimisele ja levimisele on kaasa aidanud hulk inimesi. 
Illustratsioonid joonistas ning kaardid ja bännerid kujundas
vabatahtlik
Maria Kooskora.
K
aardid trükkis toetusena Kroonpress.


Edasiarendused rätsepatööna

Annetuskaardi edasiaarendused sobivad hästi ka ühiskingituseks või ettevõtte pühadekaardiks. Sellise sooviga kirjuta Siim Kuresoole siim@elfond.ee.


Aita kaasa annetuskaartide levitamisele

Aita tutvustada annetuskaarte veebis, sotsiaalvõrgustikes või mujal,
valmis kujundused leiad siit.  

Kui soovid annetuskaarte vaheltkasuta vahendada oma poes, kollektiivis või mistahes muul moel, siis võta meiega julgesti ühendust!Kelle heaks annetusi kogutakse? Inimpelglikku ja salapärast must-toonekurge on muistsetest aegadest peetud pühaks linnuks. Tema käekäik Eestis ei ole kiita - pesapaiku jääb üha vähemaks ning pahatihti ei jagu poegade kasvatamiseks toitu. Sinu toetus aitab Eestimaa Looduse Fondil koos vabatahtlikega selle vägeva linnu toitumisalasid korrastada ja ta poegadele vajalikku nokaesist tagada. Must-toonekure kaardid on 5 ja 10 eurose vääringuga.Haruldase liblika alpi-tumekoi ainus teadaolev elupaik maailmas asub Saaremaal Kogulas. Võib juhtuda, et tema saatus liigina otsustatakse just seal. Sinu toetus aitab Eestimaa Looduse Fondil kaitsta liblikat ja tema elupaika Saaremaal. Alpi-tumekoi kaardid on 5 ja 10 eurose vääringuga.
Veel 20. sajandi keskpaigas Eestis laialdaselt levinud niidurüdisid on praeguseks nii vähe, et liik võib Eestis õige pea välja surra. Annetuskaardiga toetad Eestimaa Looduse Fondi, et saaksime ühes talgulistega jätkata rüdi elupaikade taastamist. Niidurüdi kaardid on 5 ja 20 eurose vääringuga.

Täpsemalt neist liikidest ja sellest, mida annetuste eest seni tehtud on, loe siit.