Hea vabatahtlik!

Ootame sind väga reedel, 2. detsembril kell 19.00 Tartus Tartu Ülikooli loodusmuuseumis,  et saaksime väljendada oma tänulikkust su tubli töö eest talguaasta jooksul, saata koos teele must-toonekure aasta ning tähistada rahvusvahelist vabatahtlike päeva.

Mis plaanis? Nagu aastaajale kohane, teeme kokkuvõtteid möödunud aastast, puhume omavahel juttu ning maiustame tordiga. Kõrvu paitab meil selle juures Kulno Malva muusika.

Kino? Tänavu ühist kinovaatamist ei ole, kuid erilisie aasta kokkuvõteteks häälestumisele aitab kindlasti kaasa, kui enne pidu vaadata läbi kakskümmend aastat tagasi üles võetud Toonela lind. Must-toonekurg.

Kuidas kohale saab? Suurematest linnadest saab kenasti kohale ühistranspordi ja/või kondiauruga. TÜ loodusmuuseum asub Tartus aadressil Vanemuise 46 - see on raudteejaamast kahe kiviviske kaugusel. Uuri kohalesaamise infot ka nende kodulehelt.
 
Söök-jook-öömaja Kohapeal pakume suupistet, teed ja kohvi. Õhtu edenedes ka torti. Öömaja osas soovitame juttu teha tartlastest kaastalgulistega. 

Palun anna oma tulemisest märku alloleva vormi kaudu!

Kohtumiseni Tartus!