Celia blogi

2018. aasta suvel oli ELFi talgutel ERASMUS+ kaudu abiks hispaanlanna Celia López Cañizares. Ta õppis Portugali Azores ülikooli magistrantuuris keskkonnakaitse erialal ning kirjutas oma lõputööd invasiivsetest võõrtaimeliikidest. Tema huvi looduse vastu tõi ta ELFi, kus meil oli võimalik teda saata appi looduskaitsetalgutele. Celia osales mitmel talgul nii talgulise kui talgujuhina. Lisaks sellele on ta sedavõrd tubli, et disainis ja õmbles meile kimalase teema-aasta maskoti! Tema vahvatest muljetest ELFi talgutel saab lugeda ingliskeelsest blogist.


Laura, Lea ja Thomas' blogi 

Laura, Lea ja Thomas on kolm noort inimest, kes veetsid ELFi juures 2014. aasta suve EVT vabatahtlikena. Sellesse aega jäi mitmeid põnevaid talguväljasõite, metsiseuuringud Soomaal, linnurõngastamised Kablis, ravil olevate metsloomade eest hoolitsemine Tartus ja muud. Oma seikslustest ja muljetes kirjutavad nad inglisekeelses blogis
Anne-Mari, Pille, Marju, Ljudmilla, Andrese ja Peetri blogi 

2013. aastal avanes kuuel ELFi vabatahtlikul võimalus veeta kolm töist nädalat Lõuna-Inglismaal. Lõunamaiselt palavad talgu- ja reisimuljed nii kuivalt maalt, kui veeäärest, -pealt ja -alt kuue inimese silme läbi põimuvad meeleolukaks tervikuks nende Talgutee nimelises blogis.  
Talguregati blogi

2011. ja 2012. aastal toimunud menukad merereisid ei jätnud omi tegemisi vaid enese teada vaid postitasid pea igapäevaselt oma seiklsutest blogis.
ELFi metsablogi 

Metsablogi vahendab ELFi tegemisi metsavallas. Kaitseme elurikkust Eesti metsades, hoiame silma peal metsanduse protsessidel ning püüame parandada koostööd vabaühenduste, metsaomanike ja -ettevõtete vahel.